HELFI Ręcznik bambusowy do twarzy "Galaktyka"

3899 
Najniższa cena z 30 dni: 38.99 PLN
Wyprzedane
Metody wysyłki
Metody płatności
Dostawa do domu
Dostawa 1-2 dni

Opis

Ręcznik bambusowy do twarzy "Galaktyka" od marki Helfi został wykonany z wysokiej jakości wiskozy bambusowej, która posiada wiele dobroczynnych właściwości. W przypadku pielęgnacji twarzy, niewątpliwie największą zaletą tkaniny bambusowej są właściwości antybakteryjne oraz antygrzybiczne. Z pewnością ręczniki z wiskozy bambusowej znacząco poprawią komfort codziennej pielęgnacji twarzy. Kolejną ważną cechą wiskozy bambusowej jest higroskopijność, czyli pochłanianie wody. Wiskoza bambusowa posiada nawet 4 razy większą chłonność od bawełny.

Dzięki swoim właściwościom, materiał świetnie sprawdza się jako ręcznik do twarzy. Wiskoza bambusowa jest również bardzo delikatna i miękka, dlatego bambusowy ręcznik nie powoduje podrażnień twarzy.

Ręcznik bambusowy do twarzy "Galaktyka" został obszyty bawełnianą lamówką oraz posiada zawieszkę.

Ręcznik do twarzy stanowi osobistą rzecz, dlatego istotne jest, aby posiadać osobny ręcznik do codziennej pielęgnacji. Idealnym rozwiązaniem jest zaopatrzenie się w ręcznik bambusowy do twarzy „Galaktyka” od Helfi ❤

Korzyści ze stosowania ręcznika bambusowego od Helfi:

- Niweluje podrażnienia skóry twarzy,

- Ochrona skóry twarzy przed bakteriami,

- Poprawa kondycji skóry twarzy.

Pełną lekkość chwytu, zwiewność oraz miękkość naszego ręcznika, otrzymasz po pierwszym praniu.

Wymiary: 37 cm x 37 cm

Materiał: 100% wiskoza bambusowa z certyfikatem Oeko-Tex Standard 100

Lamówka: 100% bawełna

Aby cieszyć się pięknym ręcznikiem jak najdłużej, przestrzegaj poniższych zasad:

Pierz regularnie na programie delikatnym w temperaturze 30 stopni lub ręcznie. Nie używaj wybielaczy i odplamiaczy. Nie susz w suszarce bębnowej. Prasuj w temperaturze maks. 150 stopni. Zalecamy prać ręcznik z podobnymi kolorami.

Każdy z naszych ręczników powstaje w Polsce i jest produkowany z zachowaniem najwyższych standardów jakości. Rozmiar ręcznika może delikatnie różnić się od podanego na stronie.

Kupując nasze produkty, wspierasz mały, polski biznes. Dziękujemy za zaufanie!