SONICZNY MASAŻER SKÓRY WOKÓŁ OCZU (CIEPŁO + WIBRACJE + ŚWIATŁO) BEAUTICAL

10140 
Najniższa cena z 30 dni: 101.40 PLN
16900 
Oszczędzasz: 67.60 zł
W magazynie
Metody wysyłki
Metody płatności
Dostawa do domu
Dostawa 1-2 dni

Opis

SONICZNY MASAŻER SKÓRY WOKÓŁ OCZU (CIEPŁO + WIBRACJE + ŚWIATŁO)

Soniczny masażer pod oczy jest łatwym w użyciu, a jednocześnie skutecznym i inteligentnym urządzeniem doskonale uzupełniającym codzienną pielęgnację. W połączeniu z ulubionym kremem lub serum pod oczy, urządzenie polepsza absorpcję składników aktywnych, a tym samym maksymalizuje ich skuteczność.

Dzięki różnym trybom pracy, masażer przyspiesza krążenie krwi w skórze, wspomaga regenerację kolagenu i pomaga rozluźnić mięśnie wokół oczu.

Masażer pozwala na optymalne wykorzystanie możliwości produktów kosmetycznych i redukowanie drobnych linie i zmarszczek. Odmładza, ujędrnia i pomaga uzyskać gładszą skórę. Pomaga również usunąć skutki nieprzespanej nocy lub długiej ekspozycji na niebieskie światło, łagodząc zmęczenie oczu oraz zmniejszając cienie i opuchliznę.

Bardzo skuteczny w przypadku kurzych łapek i worków pod oczami, jego uniwersalna konstrukcja pozwala na osiągnięcie doskonałych rezultatów w przypadku bruzd nosowo-wargowych lub linii ekspresji.

Urządzenie jest kompaktowe i lekkie, łatwe do przenoszenia, ładowane przez USB. Stanie się podstawą w Twojej rutynie pielęgnacji skóry, nawet gdy podróżujesz.

Posiada 3 różne funkcje:

WIBRACJE O WYSOKIEJ CZĘSTOTLIWOŚCI (10000 VIB/MIN): odświeżają i rewitalizują kontur oka oraz zmniejszają widoczność zmarszczek, cieni i opuchlizny

TERMOTERAPIA (40-42°C): otwiera pory i stymuluje krążenie krwi, zwiększając w ten sposób wchłanianie składników aktywnych

PIELĘGNACJA Z WYKORZYSTANIEM CZERWONEGO ŚWIATŁA: wygładzenie i ujędrnienie delikatnej skóry wokół oczu oraz złagodzenie zmęczenia, zaczerwienienia i opuchlizny oczu.

Sposób użycia:

KROK 1 Odmierz odpowiednią ilość kremu/serum pod oczy i rozprowadź równomiernie na skórze wokół oczu.

KROK 2 Naciśnij i przytrzymaj O, aby włączyć urządzenie, a następnie naciśnij krótko, aby wybrać tryb i naciśnij „+”/”-„, aby, w razi potrzeby, dostosować temperaturę.

KROK 3 Trzymając urządzenie za górną część, użyj głowicy masującej, aby masować każdą strefę zabiegową przez 3 minuty.

KROK 4 Po użyciu naciśnij i przytrzymaj O, aby wyłączyć urządzenie.

3 TRYBY PRACY: ① ciepło + wibracje + światło.

② ciepło + światło

③ ciepło + wibracje