Marketplace z kosmetykami do włosów

Największy w Polsce marketplace marek włosowych

 

 

Marketplace dla marek kosmetycznych

Marketplace to rozwiązanie e-commerce, które pozwala na alternatywne opcje zakupów i sprzedaży. Jesteś właścicielem marki, która szuka nowych kanałów sprzedaży? Myślisz o rozwoju firmy? Budujesz rozpoznawalność, świadomość swojego brandu, równocześnie podkreślając jego innowacyjność?

 dla marki


Korzyści dla Sprzedawcy

Jako nasz partner biznesowy możesz sprzedawać jeszcze więcej, częściej i szybciej. Dzięki powiązaniu swoich produktów z produktami z naszej bazy masz gwarancję, że Twoja oferta trafi do jeszcze szerszego grona odbiorców.

 

Narzędzie Marketplace pozwala na zbudowanie wygodniejszej ścieżki zakupowej oraz lepiej dopasowanej oferty, aby sprostać indywidualnym oczekiwaniom Klientów. Szybka integracja z możliwością importu oferty i połączenia bazy produktów. Konkurencyjne warunki współpracy. Skuteczny marketing.

 

Szeroka grupa docelowa Klientów

Mamy dobrze określoną grupę docelową Klientów. W naszym marketplace realizowanych jest ponad 400 zamówień każdego dnia.

 

Platformę do sprzedaży i obsługi klienta

Całą obsługę sprzedaży i procesów posprzedażowych możesz zrealizować na naszej platformie lub za pomocą zintegrowanych systemów sprzedażowych.

 

Skuteczny Marketing

Jako platforma marketplace wypromujemy Twoje produkty w google ads, oraz w social mediach, aby trafiły do jak największego grona Klientów. Włączymy Twoją ofertę w strategię promocji i komunikacji marketingowej z wykorzystaniem wewnętrznych i zewnętrznych narzędzi marketingowych.

 

Indywidualne podejście do Sprzedawcy

Przez cały proces integracji przeprowadzi Cię dedykowany Opiekun. Masz również pewność, że w całym okresie współpracy będzie Ci towarzyszył wyselekcjonowany specjalista, gotowy odpowiedzieć na Twoje pytania i wspierać rozwiązaniami.

 

Brak opłat za integrację

Nie musisz dysponować wiedzą techniczną w zakresie integracji. Jeżeli dostarczysz nam Swoją ofertę produktową, nasi specjaliści opublikują ją na stronie całkowicie za darmo, a Ty zyskasz nowych klientów.

Marketplace to unikatowy system dystrybucji Twoich produktów. Rozliczymy się z Tobą w efektywnościowym modelu sprzedaży. Marketplace wlosomaniaczka.pl oferuje jedną z najbardziej korzystnych na rynku stawek prowizyjnych i nie pobiera opłat za listing ani opłat abonamentowych. Prowizja pobierana jest tylko od zrealizowanej sprzedaży, co ważne pomijając koszty wysyłki.


Aplikuj o konto marki