DENSIFYING REMEDY - Kuracja przeciw wypadaniu włosów 100ml OWAY

29665 
The lowest price in the last 30 days was: 349.00 PLN
34900 
You save: 5235 
In stock
+
Add to wish list
Metody wysyłki
Metody płatności

Opis

Densifying Remedy kuracja stymulująca wzrost zdrowych włosów i zapobiegająca ich wypadaniu. Poprawia spoistość i stabilność łodyg oraz cebulek włosów. Pobudza cebulki skórne do wytwarzania nowych włosów i wspomaga transport tlenu do skóry głowy. Przewodnie ekstrakty linii to mięta pozyskiwana w rolnictwie biodynamicznym, densiplant,  ekologicznie pozyskiwane drewno tekowe i mahoniowe, roślinne komórki macierzyste Budlei Dawida, dynagen. W bukiecie zapachowym główną rolę pełni cytryna oraz mięta.


Sposób użycia:


Stosować 2-3 razy w tygodniu przez 6 kolejnych tygodni. Aby zapobiec wypadaniu włosów lub utrzymać efekt kuracji stosować 1-2 razy w tygodniu przez 4 kolejne tygodnie. W celu zwiększenia wchłaniania podzielić włosy na trzy partie: przednią, prawą skroniową i lewą skroniową. Nanieść produkt, zakreślając palcami trzy okręgi w lewo i trzy okręgi w prawo.Aktywne składniki Densifying Remedy OWay:
 • OLEJEK ETERYCZNY Z MIĘTY I WYCIĄG Z MENTOLU
  Przywracają i odświeżają mikrokrążenie krwi, przynosząc skórze głowy natychmiastową ulgę i uczucie błogości. Działają ściągająco i oczyszczająco na skórę głowy. Wywołują natychmiastowe uczucie świeżości i ulgi oraz skutecznie zapobiegają świądowi.

 • DENSIPLANT
  Kompleks pozyskiwany z roślin strączkowych, stymulujący brodawki skórne do wytwarzania nowych włosów poprzez oddziaływanie na cząsteczki odpowiedzialne za ich zawiązywanie. Działając bezpośrednio na brodawki skórne przyczynia się do utworzenia sieci naczyń krwionośnych w pobliżu mieszków włosowych, wspomagając transport tlenu i innych składników odżywczych do skóry głowy.

 • DREWNO TEKOWE I MAHONIOWE
  Wyciąg z drewna tekowego jest często stosowany w medycynie ajurwedyjskiej w celu wzmocnienia struktury włosów oraz ze względu na jego właściwości antybakteryjne. Mahoń to roślina powszechnie wykorzystywana w tradycyjnej medycynie afrykańskiej ze względu na swoje cenne właściwości – ożywia włosy i dodaje im energii.

 • ROŚLINNE KOMÓRKI MACIERZYSTE BUDLEI DAWIDA
  Roślinne komórki macierzyste pozyskane z Budlei Dawida wspomagają podział komórek mieszków włosowych, poprawiając ich zdolność do odnawiania i tym samym chroniąc wszystkie komórki organizmu przed uszkodzeniami oksydacyjnymi i zachowując ich funkcjonalność, a także spowalniając proces starzenia się komórek.

 • DYNAGENT
  Składnik aktywny pozyskiwany z drożdży, działający podczas fazy wzrostu włosa (anagenu). W rezultacie włosy są mocniejsze i bardziej wytrzymałe. Poprzez dynamizację białek stymuluje tworzenie się nowych warstw keratyny i kolagenu na włosach.“Zielona świeżość mięty oraz cierpkie, cytrusowe nuty cytryny tworzą kurację stymulującą mikrokrążenie krwi i wzmacniającą cebulki włosów.”


Dodatkowe informacje:
 • Nie zawiera:
  SLS/ SLES / PARABENÓW / SZTUCZNYCH SUBSTANCJI ZAPACHOWYCH / SZTUCZNYCH BARWNIKÓW / WAZELINY / PEG-
  PPG-BG / FTALANÓW / EDTA / CHLORKU SODU / GMO

 • Nietestowany na zwierzętach.

 • 100% składników pochodzenia naturalnego.

 • Przebadany dermatologicznie.

 • Przebadane pod względem zawartości niklu.Pojemność:


100 mLReceptura każdego produktu z linii OWay BEAUTY zawiera surowce pochodzące z roślin uprawianych zgodnie z zasadami rolnictwa biodynamicznego i organicznego. Dbamy o przyrodę, unikając korzystania z barwników i składników syntetycznych, dzięki którym produkt byłby bardziej jednorodny, ale mniej naturalny.


Aby jak najlepiej zachować czystość i świeżość naturalnych preparatów, w OWay BEAUTY używamy wyłącznie przezroczystego szkła i aluminium, które są w 100% czyste i nadają się do ponownego wykorzystywania bez ograniczeń. To ważny wybór i oznaka troski o naszą planetę.


Certyfikowany produkt to gwarancja bezpieczeństwa i jakości dla konsumentów. Linia OWay BEAUTY otrzymała certyfikat dla kosmetyków naturalnych, nadawany przez jeden z najważniejszych i najbardziej wiarygodnych międzynarodowych organów certyfikujących: natrue.


Organizacja Natrue określa niezwykle surowe zasady dotyczące surowców, receptur, procesu produkcyjnego i pakowania kosmetyków. Każdy wyrób posiadający certyfikat Natrue podlega kontroli i inspekcjom przeprowadzanym przez jednostkę certyfikującą, która weryfikuje, czy przedsiębiorstwo przestrzega zasad certyfikacji w trakcie całego procesu produkcyjnego.

Opinie o produkcie

No reviews found