Hblonde Hair Bath Kąpiel niwelująca żółte odcienie 240ml OWAY

16008 
The lowest price in the last 30 days was: 174.00 PLN
17400 
You save: 1392 
In stock
+
Add to wish list
Metody wysyłki
Metody płatności

Opis

Oway Hblonde Hair Bath Kąpiel niwelująca żółte odcienie OWAY. Idealna do włosów blond, rozjaśnianych, srebrnych i białych. Hblonde ogranicza uszkodzenia włókien włosów dzięki zawartości organicznej dziewanny i biodynamicznego szczawiu, które rewitalizują włosy i nadają im niezwykły blask. Produkt nie zawiera: SLS SLES/ parabenów / wazeliny. Ultrafioletowe pigmenty neutralizują niepożądane żółtawe i pomarańczowe odcienie. Rezultatem jest czysty i lśniący kolor. Etycznie wyprodukowany olejek z daktyli z Burkina Faso odżywia włókna włosów i dodaje im elastyczności, poprawiając ich strukturę po każdym zastosowaniu.
  • Bogata w ultrafioletowe pigmenty, które natychmiastowo niwelują niepożądane żółtawe i pomarańczowe tony;

  • Eliminuje zanieczyszczenia;

  • Biodynamiczny szczaw remineralizuje włosy i chroni je przed utlenianiem;

  • Fitokompleks na bazie organicznej dziewanny dodaje włosom niezwykłego blasku;

  • Etycznie wyprodukowany olejek z daktyli odbudowuje i odżywia włosy oraz dodaje im elastyczności


 

Wybrane składniki aktywne:

Ultrafioletowe środki neutralizujące
Pigmenty najnowszej generacji, które niwelują żółtawe i pomarańczowe tony we włosach blond i srebrnych. Dodają kolorom blasku i czystości.

Biodynamiczny szczaw
Dzięki zawartości żelaza, magnezu, potasu i wapnia, szczaw remineralizuje włókna włosów, a witaminy A i C dodają energii i zapewniają ochronę antyoksy-dacyjną. Szczaw uprawiany jest przy wykorzystaniu metody biodynamicznej – najczystszej techniki rolniczej, w pełni rezygnującej ze stosowania pestycydów i sztucznych nawozów.

Etycznie wyprodukowany olejek z daktyli
Bogaty w saponiny, wykazuje właściwości nawilżające i odbudowujące. Odżywia, przywraca elastyczność oraz zapewnia trwałą poprawę struktury włókien włosów. Obecność flawonoidów nadaje mu właściwości przeciwutleniające, które przeciwdziałają starzeniu się komórek. Chroni przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych.

Fitokompleks na bazie organicznej dziewanny
Techniczno-botaniczna substancja czynna o niezwykłej mocy rozświetlania. Działanie dziewanny opiera się na zjawisku fotoluminescencji – przekształceniu niewidocznych promieni UV, czego rezultatem jest dodanie włosom niezwykłego blasku. Zabieg po zabiegu, wyciąg z dziewanny stopniowo zwiększa połysk włosów. Chroni je przed stresem fotooksydacyjnym wywoływanym przez promieniowanie UV. Sprawia, że włosy wyglądają na młodsze i zdrowsze.

Produkt nie zawiera:
SLS SLES/ parabenów / wazeliny / peg, ppg & bg / edta / sztucznych substancji zapachowych / sztucznych barwników

Opinie o produkcie

No reviews found