Dziś na scenie krem kojący INSIGHT Lenitive

Produkty od INSIGHT to bogactwo dobroci dla naszych włosów. Dziś na scenie krem kojący Insight Lenitive to szczególnie troskliwie 🤗 dobrana kompozycja składników roślinnych o naturalnej mocy działania.

Stworzony, aby przynieść ukojenie najbardziej wrażliwej skórze głowy. Błyskawicznie zmniejsza reaktywność komórek, przywracając komfort i prawidłowy poziom nawilżenia Twojej skóry głowy.

Kup teraz: INSIGHT Lenitive Krem kojący do skóry głowy

Łagodzi świąd i pieczenie, bez obciążania włosów u nasady. Dodatkowo składniki roślinne w nim zawarte wzmacniają cebulki, co przekłada się na lepszy wygląd pasm.

Wyjątkowe składniki:

  • Ekstrakt z opuncji figowej – przywraca komfort i prawidłowy poziom nawilżenia skóry głowy. Dzięki niej pozbędziesz się uporczywego świądu i pieczenia naskórka.
  • Organiczny wyciąg z aloesu – intensywnie nawilża i skutecznie koi każdy rodzaj skóry. Dba o zachowanie prawidłowej mikroflory naskórka, wzmacniając jej odporność na szkodliwe czynniki. Skutecznie łagodzi istniejące odczyny zapalne i zapobiega powstawaniu nowych.
  • Organiczny ekstrakt z malwy – delikatnie pielęgnuje skórę głowy, pomagając utrzymać naturalną równowagę hydrolipidową naskórka.
  • Glinka bentonitowa – ma działanie antyseptyczne, działa regulująco na pracę gruczołów łojowych. Jest świetnym sposobem na złagodzenie uporczywego swędzenia skóry. Dodatkowo zawarty w niej krzem dba o cebulki włosów

Polecany dla włosów 👉 Wrażliwej i alergicznej skóry głowy. Czy wiesz, że na zaostrzenie objawów wrażliwości skóry głowy wpływają także zmiany pogody? Wysokie 🌞 lub niskie ❄️ temperatury, wiatr czy suche powietrze, to wszystko czynniki, które oddziaływują na skórę. Pamiętaj, aby w zimie nosić czapkę, a w lecie chronić się przed promieniami słonecznymi.