Insight kosmetyki do włosów

 Jesteśmy INSIGHT, tworzymy naturalne, profesjonalne kosmetyki do włosów i ciała, wypełnione po brzegi organicznymi składnikami. W naszych charakterystycznych, brązowych opakowaniach z recyklingu znajdziesz wegańskie receptury, podzielone na specjalistyczne linie, odpowiadające różnorodnym potrzebom włosów i skóry głowy Twoich klientów. Kosmetyki naturalne do włosów.

Kiedy nam się przyjrzysz, zauważysz metkę „100% MADE IN ITALY”. To właśnie w laboratoriach na wzgórzach słonecznej Bolonii nasi eksperci przekuwają specjalistyczną wiedzę w produkty, które wybierają profesjonalni fryzjerzy w ponad 40 krajach na całym świecie. Dzięki ich zaufaniu coraz więcej kobiet poznaje zalety naturalnej, świadomej pielęgnacji (wszystko w duchu miłości do ludzi i środowiska!) - jesteśmy pewni, że dzięki Tobie, jeszcze więcej kobiet zauważy jej spektakularne efekty!

Co nas wyróżnia?

NATURALNOŚĆ

To oczywiste! Nasze kosmetyki zawierają wysoki procent naturalności. Średnio każda z receptur to ponad 96% składników pochodzenia naturalnego. Możesz mieć pewność, że nie znajdziesz w nich podejrzanych substancji

BEZPIECZEŃSTWO

BARDZO zależy nam na spektakularnych efektach Twojej pielęgnacji i stylizacji włosów. Ale jeszcze bardziej zależy nam na Twoim bezpieczeństwie, dlatego wszystkie nasze produkty testowane są na zawartość niklu, tak, aby były odpowiednie nawet dla najdelikatniejszej skóry alergików.

PROFESJONALNA JAKOŚĆ

INSIGHT to przede wszystkim marka profesjonalna, polecana przez fryzjerów na całym świecie. Dzięki naszemu doświadczeniu i współpracy z profesjonalistami, przekazujemy na Twoje ręce starannie opracowane produkty najwyższej jakości.

KOCHAMY ZWIERZĘTA

Rośliny mają moc i tego się trzymamy! Nasze kosmetyki do włosów posiadają certyfikat Vegan Ok, który jest potwierdzeniem, że w produktach nie znajdziesz składników odzwierzęcych. Tak jak Ty kochamy zwierzaki! Wybierając nasze kosmetyki masz pewność, że żaden ich składnik jak i gotowy produkt nie był testowany na zwierzętach.

NEUTRALNY ŚLAD WĘGLOWY

Jesteśmy marką neutralną pod względem śladu węglowego (mamy na to certyfikat ISO!). Oznacza to, że zobowiązaliśmy się do zmniejszenia emisji gazów cieplarnianych emitowanych we wszystkich fazach cyklu życia produktu (od powstania receptur, aż po dostarczenie paczki do rąk klienta).

ŚRODOWISKO

Codziennie podejmujemy kroki w kierunku minimalizowania wpływu na środowisko. Zrównoważony rozwój marki INSIGHT nie kończy się na formułach produktów, ale obejmuje także świat naszych opakowań, które pochodzą w 100% z recyklingu lub z bioplastiku z trzciny cukrowej.


Wysyłka
Działanie
    zobacz więcej (13)
Typ włosów
Produkt nie zawiera
    zobacz więcej (12)
Pojemność
    zobacz więcej (15)
Cena

 – 

  • 6
  • 249