Ariana Grande, debiutuje z własną kolekcją perfum

Ariana Grande, znana gwiazda muzyki pop oraz aktorka, debiutuje z własną kolekcją perfum, które oddają jej wyjątkowy urok, energetyczny charakter oraz zmysłowość.

Linia perfum odzwierciedla pasję i pozytywne podejście artystki do życia, jednocześnie zapraszając nas do świata marzeń i nieograniczonych możliwości.

Arian grande Instagram

Każda z wód perfumowanych zaprezentowana jest w wyjątkowym, innowacyjnym i pięknie zaprojektowanym flakonie, który równie mocno urzeka jak sam zapach.

Rok 2015 przyniósł debiut pierwszej wody perfumowanej Ariany Grande o owocowo-kwiatowym aromacie, nazwanej „Ari by Ariana Grande”. W kolejnym roku pojawiła się woda perfumowana „Sweet Like Candy”. W 2017 roku na rynku zagościła woda perfumowana „Moonlight” sygnowana przez Ariane Grande.

Szczególną uwagę przyciąga nie tylko zapach, ale również wyjątkowy design flakonu wody perfumowanej „Cloud”, którą artystka zaprezentowała w 2019 roku. Kolejnym krokiem była woda perfumowana „Thank U Next” z 2019 roku, zaskakująca nutami białej gruszki i słodkim zapachem ciastek makaroników, a także subtelnym piżmem.

Olivia Garden szczotki do włosów

W 2021 roku Ariana Grande wprowadziła na rynek ósmy zapach, „God Is A Woman”, który zachwyca soczystymi nutami świeżej gruszki, uwodzicielskimi płatkami tureckiej róży, a także ciepłymi akcentami wanilii i drzewa cedrowego.

Dla fanów Ariany Grande przygotowana została także seria prezentowa, zawierająca nie tylko wodę perfumowaną, ale także pięknie pachnące kosmetyki do ciała. Pozwól perfumom Ariany uczynić cię gwiazdą wieczoru i bądź gotowa na światło reflektorów, tak jak sama Ariana.”

Foto: instagram.com / @arianagrande