Naturalne kosmetyki do włosów – Trico Botanica

Trico Botanica pielęgnacja włosów i skóry głowy, opartą na unikalnym połączeniu naturalnych składników aktywnych i nowoczesnych innowacji technologicznych, gwarantujących wyjątkową skuteczność marki.

Do 98% składników naturalnych

Produkty Trico Botanica to kosmetyki do włosów i skóry głowy, których formuły zawierają aż do 98% naturalnych składników, zwłaszcza pochodzenia roślinnego. Wykorzystują one bogactwo natury do codziennej pielęgnacji włosów, obejmującej odbudowę, wzmocnienie i intensywne nawilżenie.

Skuteczność kosmetyków do włosów Trico Botanica opiera się na unikalnych kompozycjach składników, tworzących kompleksową gamę składającą się z 27 produktów do pielęgnacji włosów i skóry głowy. Wśród nich znajdują się niezwykle efektywne szampony, odżywki, maski do włosów, lotiony, kremy do skóry głowy oraz olejki.

Znaczenie nazwy Trico Botanica

Nazwa Trico Botanica ukrywa znaczenie od słowa „tricologia”, pochodzącego od włoskiego „tricologia” – dziedziny medycyny zajmującej się diagnozowaniem i leczeniem problemów związanych z włosami i skórą głowy. Słowo „Botanica” nawiązuje natomiast do obfitości aktywnych składników roślinnego pochodzenia.

Kosmetyki Trico Botanica, bogate w te składniki, skutecznie rozwiązują problemy takie jak łupież, rozdwajające się końcówki włosów, nadmierna objętość, suche lub przetłuszczające się włosy.

Indywidualnie korzystne działanie wobec tych problemów wykazują składniki takie jak olejek pistacjowy, ekstrakt z orzecha kokosowego, żeń-szeń, aloes, nagietek lekarski czy olej arganowy. To właśnie one stanowią bazę dla produktów tej marki.

Pełny wachlarz produktów do pielęgnacji włosów i skóry głowy

Trico Botanica oferuje kompletną gamę produktów do pielęgnacji włosów i skóry głowy, charakteryzującą się synergią naturalnych składników aktywnych i innowacji technologicznych.

Post navigation