Włosy do ramion

Włosy do ramion – Modna fryzura na co dzień

Włosy do ramion to najbardziej popularna długoś. Nadaje fryzurze lekkości, podkreśla rysy twarzy. Włosy o średniej długości, sięgające ramion, od lat cieszą się ogromną popularnością i są uważane za jedną z najmodniejszych fryzur.

Niezależnie od tego, czy jesteś gwiazdą, modelką, czy też francuską „it-girl”, taki styl zawsze wygląda stylowo. I można go łatwo ułożyć. Obserwujemy, że fryzura ta jest wyjątkowo wszechstronna i nie wychodzi z mody.

Trendy włosowe

Możemy to zaobserwować na Instagramie. Licznych wydarzeniach z udziałem znanych osobistości, które zamiast skomplikowanych upięć i koków, wybierają minimalistyczne cięcia.

Włosy do ramion noszą takie gwiazdy jak Bella Hadid, Natalie Portman, Olivia Palermo, Margot Robbie, Emma Stone czy Karlie Kloss. Teraz przyjrzymy się, dla kogo fryzura o średniej długości będzie odpowiednia i jak stylizować loki przy takim cięciu.

Fryzura do ramion zawsze w modzie

Włosy do ramion to modna fryzura na co dzień. Ta fryzura nie wymaga skomplikowanych zabiegów fryzjerskich. Włosy są po prostu ścinane na równą długość, bez specjalnego cieniowania. Mogą kończyć się tuż przed ramionami lub wychodzić nieco za nie.

Ostateczny charakter fryzurze nadaje koloryzacja włosów oraz sposób, w jaki układamy przedziałek i eventuale grzywkę. Wybór miejsca, gdzie utworzymy przedziałek, może być dostosowany do kształtu naszej twarzy.

Na przykład, włosy do ramion z przedziałkiem na środku będą dobrze pasować właścicielkom owalnych twarzy.

Taki układ włosów może również pomóc w złagodzeniu wyraźnych rysów twarzy i szerokiej żuchwy. Ponieważ proste pasma włosów po obu stronach twarzy mogą je ukryć i nadać twarzy delikatności.

Jeśli masz okrągłą twarz i chcesz ją optycznie wyszczuplić. Możesz rozdzielić włosy na bok, tworząc asymetryczny przedziałek, co nada twarzy bardziej wydłużony kształt. Taki wariant fryzury do ramion jest preferowany przez Margot Robbie i Emmę Stone.

Włosy do ramion z grzywką

Włosy do ramion z grzywką również dobrze wyglądają, jednak w przypadku okrągłej twarzy zaleca się wybór grzywki na bok. Aby uniknąć dodatkowego poszerzenia twarzy.

Grzywka, która rozdziela się na dwie połowy na środku czoła, jest odpowiednia dla dziewczyn o bardziej wydłużonych rysach.

Dla kogo jest odpowiednia fryzura do ramion? Średniej długości włosy doskonale nadają się dla dziewczyn z cienkimi włosami. Zwłaszcza jeśli kosmyki są suche i zniszczone przez różne zabiegi fryzjerskie.

Proste cięcie, choć proste, sprawia, że końcówki włosów wydają się zdrowsze, a ilość włosów wydaje się większa wizualnie. To właśnie dlatego Karlie Kloss, która ma delikatne włosy, wybrała tę fryzurę.

Jeśli wcześniej słyszałaś od swojego fryzjera, że cienkie włosy trzeba cieniować, aby dodać im objętości, warto rozważyć zmianę fryzjera. Ponieważ postrzępione końcówki włosów mogą wydawać się cieńsze, słabsze i bardziej podatne na puszenie się.

foto: freepik.com @kroshka__nastya

Post navigation